NOVINKA! Cez VÍKEND pracuj, cez TÝŽDEŇ oddychuj! Doprava z KE ZADARMO! (Operátor/ka výroby)

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 Eur/hodina vrátane príplatkov + variabilná zložka 20%
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
asap
Náplň práce
Montáž turbodúchadiel pre automobilový priemysel
montáž, kompletizácia a samokontrola výrobkov,
práca v stoji v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke ,
dodržiavanie pracovných postupov a štandardov pri montáži výrobkov
Požiadavky na zamestnanca
minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity podmienkou
manuálna zručnosť
schopnosť učiť sa nové veci
základné znalosti s prácou na PC
Zamestnanecké výhody, benefity
VÝBORNÉ mzdové ohodnotenie
Práca v stabilnej spoločnosti v čistom a klimatizovanom prostredí
Pracujete len cez víkendy, t.j. len v SOBOTU a v NEDEĽU, týždeň máte VOĽNÝ
12 hodinové zmeny BEZ nočných
DOPRAVA Z KOŠÍC DO PREŠOVA JE PRE VÁS ZABEZPEČENÁ ÚPLNE ZADARMO !!!
Stravné lístky v hodnote 3,60 eur
Informácie pre uchádzača
Výberové pohovory sa konajú podľa dohody.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Rozvojová 2, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Lucia Pačutová