Back Office Assistant / Recepčná (zastupovanie počas MD)

Aspiro a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Gagarinova 7/C, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
4 - 4 EUR / Hodina
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
20.9.2019
Termín nástupu
23.9.2019
Náplň práce
Administratívna a organizačná podpora Back Office
Obsluha recepcie, príjmanie a vybavovanie návštev a telefonických hovorov, emailov, pošty aj v anglickom jazyku
Príprava, koordinácia a zabezpečenie stretnutí, rokovaní a pracovných porád
Zaobstarávanie občerstvenia, kancelárskych a hygienických potrieb, komunikácia s dodávateľmi
Koordinácia dostupnosti zasadačiek, projektora a ďaľšieho pracovného príslušenstva
Starostlivosť o dokumentáciu týkajúcu sa zamestnancov spoločnosti, archivácia dokumentov
Aktívna podpora zamestnancov spoločnosti
Dalšie administratívne, komunikačné a organizačné úlohy.
Požiadavky na zamestnanca
Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie. Prípadne študent VŠ.
Požiadavky:
• organizovanie a plánovanie práce
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• kultivovaný písomný prejav
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• samostatnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkané výhody
- flexibilný pracovný čas
- občerstvenie v kancelárii
- firemné tímové aktivity
- možnosť rozvíjať sa v oblasti svojho záujmu
- práca v mladom, dynamickom a medzinárodnom kolektíve
Stručná charakteristika spoločnosti :
Konzultačná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti firemného poradenstva na Slovensku, v Českej republike, a v iných krajinách, napr. balkánske krajiny, Turecko a stredná Ázia
Kontakt
Aspiro a.s.
Prievozská 2/B, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Valuskova
Tel.: +421 914 326 918