Obchodný zástupca - technik pre predaj pneumatických komponentov pre priemyselnú automatizáciu a robotiku

AWAS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Borská 3
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 EUR / Mesiac
Po úspešnom zapracovaní sa možnosť rýchleho rastu platu.
Koncoročná odmena vo výške mesačnej mzdy.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.03.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Vyhľadávanie nových a starostlivosť o súčasných zákazníkov v oblasti automatizácie a robotiky. Plánovanie a vedenie obchodných stretnutí, odborné prezentácie produktov, návrhy technických riešení pri implementácii produktov do pneumatických systémov. Spracovávanie technických a cenových návrhov, odberateľských aj dodávateľských objednávok. Práca s príslušnou skladovou agendou.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
, strojárske
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Fakturácia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
1-3
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v dobrom, zabehnutom kolektíve, odborný rast.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Awas, spol. s r.o., významná obchodno - servisná spoločnosť na trhu s kompresormi, vzduch. naradím a pneumatickými komponentami pre automatizáciu.
Borská 3, Brastislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Obal
Tel.: 0905867826