Fajn štart kariéry : Bageterie Boulevard Eurovea

Bageterie Boulevard CEE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Pribinova 8
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Čo budete v práci robiť?
 najskôr sa zaučíte v kuchyni
- príprava pokrmov – bagiet, šalátov, polievok atd‘.
- príprava surovín
- oboznámite sa so štandardmi a normami
- dodržiavanie hygienických štandardov – nesmiete sa báť vziať metlu do ruky
 potom vás zaučíme na servise
- práca s pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi
- ponuka našich produktov
- výdaj hotových produktov
- úsmev na tvári 
- Nikto učený z neba nespadol, preto sa Vám budú venovať kolegovia, ktorí Vás prácu perfektne naučia
Požiadavky na zamestnanca
Čo od Vás očakávame?
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilitu
- -potravinársky preukaz nutnost'ou
- prax v gastronómii výhodou, ale nie podmienkou
- príjemné vystupovanie
- chuť do práce
Zamestnanecké výhody, benefity

Čo Vám môžeme ponúknuť?
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- dotované stravovanie - predsa u nás v Bageterii Boulevard nebudete hladovať
- zľavu na naše produkty
- bonus za privedenie kamaráta
- bonus za zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok na cestovné
- kariérny postup – možnosť postupu na trenéra, vedúceho kuchyne, vedúceho smeny, manažéra reštaurácie a ďalšie pozície v rámci spoločnosti
- prácu pre skvelú značku
Stručná charakteristika spoločnosti :
Bageterie Boulevard je moderný, dynamicky sa rozvíjajúci koncept EXPRES GOURMET reštaurácií.
V súčasnej dobe je otvorených viac ako 30 pobočiek v rámci Českej republiky a v zahraničí.
Na Slovensku máme zatiaľ iba 2 pobočky, ale tešíme sa na nové.
Našou špecialitou sú chrumkavé bagety plnené originálnými a predovšetkýcm kvalitnými surovinami, vždy čerstvo pripravené na prianie zákazníka.
Inšpirujeme sa svetovými trendami a to ako v ponuke produktov, tak aj v modernej prezentácii, grafike a dizajne.
Poděbradská 88/55, Praha 4, Česká republika
Kontaktná osoba: Anna Křivská
Tel.: +420724647869