Technik – chemik pro výrobu a laboratoř (Z20369)

Barlett & Cenbright s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 100 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Technik – chemik pro výrobu a laboratoř
Popis:
* nepřetržitý provoz ( případně dle domluvy)
* denní rozbory, reporty, kalibrace měřících přístrojů, úprava odpadních vod lakové vany a oplachů
* údržbové práce
Požadujeme:
* SŠ/VŠ technického - chemického směru
* praxe 3 roky
* znalost norem, chemických procesů, neutralizace, čistička odpadních vod
* PC, NJ - velkou výhodou
* organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost, flexibilita
Mzda:
* 28.000 - 45.000,- Kč (dle praxe a vzdělání, zapracování)
* měsíční, pololetní a roční prémie, stravenky - příspěvek na závodní stravování, 25 dnů dovolené
* jistota pracovního místa, profesní růst , vzdělávání- kurzy, školení
Personální společnost.
Křenova 438/7, Praha 6, Česká republika
Kontaktná osoba: Barlett & Cenbright s.r.o.
Tel.: +40 321 756 616