Dělník vrtné soupravy, řidič (Z21185)

Barlett & Cenbright s.r.o.

Miesto práce
Zlínský kraj
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Firma Michlovský – protlaky, a.s., hledá nové zaměstnance na pozice:
Dělník vrtné soupravy, řidič
Náplň práce: montážní práce technologií
Požadavky: ŘP sk. C,E, profesní průkaz, výhodou svářečský průkaz, vazačský průkaz, jeřábnický průkaz, strojnický průkaz, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, samostatnost
Měsíční mzda: 28000 – 40000,- Kč + prémie, odměny
Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, služební telefon, náborový příspěvek do 40000,- Kč
Životopisy: na e-mail kuzilkova@michlovsky.cz
Kontaktní osoba: Kužílková Gabriela, tel. 731 622 807
Personální společnost.
Křenova 438/7, Praha 6, Česká republika
Kontaktná osoba: Barlett & Cenbright s.r.o.