Obchodník, Servisný technik

BASKO.sk s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Adresa
Radlinského 1728/47
Pracovná oblasť
Informatika - hardware, Informatika - software, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
650 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.7.2019
Termín nástupu
1.8.2019
Náplň práce
práca v obchode s výpočtovou technikou, vypracovanie cenových ponúk, podpora predaja, servis a
oprava techniky
Požiadavky na zamestnanca
prehľad o HW a SW v oblasti výpočtovej techniky pre kancelárie a domácnosti
skúsenosť s opravami počítačov a inštaláciou operačných systémov a aplikačných programov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma BASKO sa zaoberá predajom a servisom novej i použitej kancelárskej a výpočtovej techniky, renováciou atramentových a laserových tonerov.
Spoločnosť ponúka počítače šité na mieru pre každého zákazníka.
Poskytuje aj služby spojené s návrhom a výrobou pečiatok, vizitiek, promočných i svadobných oznámení, kopírovacie služby a tlač dokumentov, laminovanie a hrebeňovú väzbu.
Hviezdoslavova 100/26, Vyšný Kubín, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Juraj Basár
Tel.: 0905 962 386