samostatná účtovníčka, mzdová účtovníčka Galanta

BBA Ekonomic s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Adresa
Mierové nám. 5, 924 01 Galanta
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
624 - 1 000 EUR / Mesiac
základná mzda + prémie
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
01/2019
Náplň práce
samostatné kompletné spracovanie účtovnej a mzdovej agendy, DPH, MaP, spracovanie daňových priznaní k dani z príjmov FO a PO.
Požiadavky na zamestnanca
úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou, prax ako účtovníčka min. 3 roky, ovládanie účtovného programu POHODA výhodou.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovať kompletné účtovné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického, účtovného a podnikateľského poradenstva externou formou pre fyzické a právnické osoby, ako aj pre neziskové organizácie.
Mierové nám. 5, Galanta, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Ačaiová
Tel.: 0907390724