čašník, čašníčka

BBA Ekonomic s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
4,13 - 6 EUR / Hodina
Za odpracované nočné zmeny, sviatky, soboty, nedele a nadčasy príplatok v zmysle ZP.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Prijmeme čašníka, čašníčku do AB Bar, sídl. Mier, Spišská Nová Ves. Práca na zmeny, krátky, dlhý týždeň
Požiadavky na zamestnanca
Vyučený v odbore, prípadne hygienické minimum. Vyžadujeme komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, dobré medziľudské vzťahy, flexibilita, čistota pri práci, spoľahlivosť a zodpovednosť.
Zamestnanecké výhody, benefity
práca v dobrom kolektíve, SL nad rámec zákona
Stručná charakteristika spoločnosti :
Prevádzkujeme kaviarne a bary
Štefánikovo nám. 4, Spišská Nová Ves, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Bachledová
Tel.: 0905861984