Hľadáš zmenu k lepšiemu? Pridaj sa k nám do tímu realitných maklérov!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Celé slovensko, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
Provízny systém odmeňovania.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.
Požiadavky na zamestnanca
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť,
- obchodný duch,
- loajalita,
- ochota učiť sa nové veci,
- záujem o realitný trh,
- motorové vozidlo.
Zamestnanecké výhody, benefity
BeMi realitná kancelária ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia,
• výpočtovou technikou,
• náborovým softvérom,
• firemnými vizitkami,
• reklamnými plachtami,
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch,,
• reklamnými predmetmi pre klientov
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať.
Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
• sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
• zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
• používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
• provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
• nepretržitá odborná podpora,
• odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
• najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.
Informácie pre uchádzača
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy. Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností. Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem. Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť BeMi realitná kancelária je jednou z najväčších realitných kancelárií v Nitrianskom kraji, ktorá sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Zameriava sa na predaj a prenájom nehnuteľností, súkromných aj komerčných objektov. Poskytujeme i poradenstvo v oblasti nehnuteľností.
Hodálova 3, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Kamila Vozárová
Tel.: 0951 482 374