Kaderník/Kaderníčka

BENDLER hair by Paviel

Miesto práce
Bratislava, Prievidza
Pracovná oblasť
Iné, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Iné, Služby
Ponúkaný plat :
650 - 1 000 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2017
Termín nástupu
1.10.2017
Náplň práce
Kompletná starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti
práca v kolektíve , chuť pracovať , zodpovedný prístup k práci , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať vo všetkých kaderníckych smerov
Zamestnanecké výhody, benefity
Zamestnanecké výhody, benefity sa snažíme neustále zlepšovať. Samozrejmosťou sú gastro lístky na obedy, teambuildingy vo forme oddychových pobytov a vzdelávaní, nové vybavenie počas celého roka a potreby kaderníkov, aby ich spokojnosť sa odzrkadlila aj na spokojnosti zákazníka, bez akýchkoľvek problémov si môžu prehadzovať služby ak potrebujú navštíviť lekára, vybaviť si súkromné záležitosti.
Profesionálne školenia v akadémii L´oreal, Kerastase.
Informácie pre uchádzača
Vzdelanie v odbore
kaderník , kaderníčka , vlasový stylista
Počet rokov praxe
1
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naše salóny radi privítajú nového člena tímu v našom kolektíve a vždy sa o neho staráme kým nenadobudne istotu, že je jedným z nás. Vo všetkom sa mu snažíme pomáhať a samozrejme podporovať ho.
Kaderníctvo SALÓN PAVIEL exlusive je pre náročných zákazníkov.
Kaderníctva BENDLER hair by PAVIEL, ktoré sú dostupné v POLUS CITY CENTER a SHOPPING PALACE sú dostupné pre všetkých zákazníkov. Hlavnou prioritou v našich salónoch je starostlivosť a spokojnosť našich zákazníkov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme podľa jeho individuálnych potrieb.
Klobučnícka, 4, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mirka Mokošová