Kuchár/Pomocný kuchár

BeOne s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
M.C.Sklodowskej 1/A
Pracovná oblasť
Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.5.2018
Termín nástupu
1.6.2018
Náplň práce
Samostatný pracovník v kuchyni. Príprava studených a teplých pokrmov.
Požiadavky na zamestnanca
Hľadáme duchom mladých pracovníkov, ktorý radi pracujú v kolektíve. Minimálna prax v obore 2 roky.
Zamestnanecké výhody, benefity
Strava a parkovanie, dobré platové podmienky.
Informácie pre uchádzača
Poprosím posielať životopis na bistrone1@gmail.com prípadne si dohodnúť osobné stretnutie na 0917307715
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma BeOne sa zaoberá gastronómiou.
M.C.Sklodowskej 1/A, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ivan Kubíček
Tel.: 903448097