Asistentka predaja v Big Star

Big Star Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Vivo! Bratislava, Vajnorská 100, 841 03 Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Základný nástupný plat je 800,- Eur / brutto.
Môžnosť zvýšenia po skúšobnej dobe.
Možnosť získania mesačných prémií do výšky až 2% zo svojho obratu.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2020
Termín nástupu
1.3.2020
Náplň práce
• obsluha a poradenstvo zákazníkom
• práca na pokladni
• príjem tovaru a jeho prezentácia
• precenenia a presuny tovaru, účasť na inventúre
• priebežné dopĺňanie tovaru zo skladu
• zodpovednosť za poriadok a čistotu na predajni, jej celkový vzhľad
• prevencia proti krádežiam
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme:
• komunikatívnosť
• samostatnosť a zodpovednosť
• vysoké pracovné nasadenie
• profesionálne vystupovanie
• lojalita voči kolegom a zamestnávateľovi
• vzťah k obchodu a móde
• ochota k fyzickej práci
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného prémiového systému a motivačných súťaží
- stravné lístky v hodnote 3,83 Eur
- príplatky za prácu cez víkend
- príspevok na kartu Multisport
- zamestnanecké zľavy
- pracovné oblečenie a obuv
Informácie pre uchádzača
Do novootvorenej predajne Big Star v OC Vivo! Bratislava hľadáme milé,usmievavé a komunikatívne kolegyne alebo kolegov. Rada komunikuješ a máš rada módu? Chceš sa učiť nové veci a rozvíjať sa? Nemusíte mať skúsenosti z obchodu. Všetko potrebné Vás naučíme. Stačí len chcieť :)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Od roku 1979 je oblečenie značky BIG STAR zárukou najvyššej kvality a dizajnu, ktorá ide ruka v ruke s aktuálnymi trendmi. Džínsy sú od začiatku akýmsi pilierom v ponuke značky. V priebehu rokov je naša ponuka doplňovaná o ďalšie časti oblečenia a módne doplnky. Pre návrhárov BIG STAR je práca vášňou, oblečenie – využiteľným umením a džínsy – neoddeliteľnou súčasťou kultúry. Dôvera a lojalita je pre nás záväzkom dodávania produktov najvyššej kvality.
Pod záštitou materskej firmy Big Star Limited PL pracujeme na expanzii aj na slovenskom trhu. Dôkazom je už sieť šiestich predajní v ktorých svojím zákazníkom ponúkame široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov.
Dúbravská 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslava Širillová
Tel.: 0903577139