Game Tester

Binary Assets s. r. o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Iné, Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
730 - 850 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
14.11.2018
Termín nástupu
15.11.2018
Náplň práce
Herný tester je súčasťou testing tímu, ktorý zodpovedá za testovanie všetkých nami vyvýjaných hier.
Požiadavky na zamestnanca
Vlastny PC + základna práca s PC
Zamestnanecké výhody, benefity
- nadštandardné finančné ohodnotenie a prémiový systém
- flexiibliná pracovná doba
- rôznorodosť projektov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálne poradenstvo, recruitment a search.
Binary Assets je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.
Tatranská 394, Smižany, Slovensko
Kontaktná osoba: Lucia Bajzikova
Tel.: +17543078337