Vodič kamionu

Bio Timber s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Prievidza, Martin, Žilina
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
626,31 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
31.10.2018
Termín nástupu
2.10.2018
Náplň práce
Hľadáme vodiča kamiónu na vnútroštátnu dopravu, vozenie sypkých materiálov.
Náplň práce: bežná údržba a drobné opravy na vozidle, hospodárenie s pohonnými hmotami, vedenie prevádzkového zošita opráv techniky a čerpania PHM.
Najlepšie z Prievidza, Žilina, Považská Bystrica a okolie. Viac na telefónnom čísle: 0908 524 679.
Požiadavky na zamestnanca
Platne doklady - KKV, tachografová karta, psychotesty
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
stravné lístky
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť Bio Timber s.r.o. bola založená v roku 2010. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť lepšie poskytovanie služieb v lesníctve a zvýšiť kvalitu obchodovania a služieb.
Naši pracovníci sú vysokokvalifikovaní, s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom odbore, čo v praxi znamená viac kvality a menej chýb. Modernými technológiami zvyšujeme efektivitu ťažby a minimalizujeme dopat na okolité životné prostredie.
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je:
výroba štiepky z biomasy
výroba technologickej štiepky
výroba drevných sortimentov
čistenie lesov po kalamitách
ťažba dreva

Š.Hulína 295/19, Lietavská Lúčka, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter