Montážnik

Blue Butterfly Design s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Prešov
Pracovná oblasť
Výroba
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Výroba
Ponúkaný plat
5 - 6 EUR / Hodina
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2018
Termín nástupu
1.11.2018
Náplň práce
jednoduchá montáž prvkov
Požiadavky na zamestnanca
presnosť a precíznosť
chuť pracovať v dynamickom kolektíve
zodpovednosť
systematickosť, dynamickosť
rýchle pracovné nasadenie
organizačné schopnosti
príjemné vystupovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
cestovné, stravné a ubytovanie počas výkonu práce je zabezpečené
odmeny za presnú a kvalitnú prácu odovzdanú na čas
Informácie pre uchádzača
hľadáme šikovných pomocných montážnikov ochotných cestovať. Jedná sa o jednoduchú prácu v mladom kolektíve prevažne v popoludňajších a nočných hodinách. Cestovné a ubytovanie počas výkonu práce zabezpečené.
Hodinová sadzba 5,- + odmeny za výkon a šikovnosť + diéty
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výrobno - obchodná spoločnosť so zameraním na svetelnú dekoráciu.
Slovenská 69, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Čajková Štefánia