pracovník vo výrobe reklamy

BONSENS s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Adresa
Jesenského 3
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
520 - 650 EUR / Mesiac
mzda sa postupne zvyšuje podľa osobitných schopností výkonu práce
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
21.1.2019
Termín nástupu
1.2.2019
Náplň práce
Hlavnou úlohou je : tlačiar sieťotlače, alternatívne práce v rámci výroby reklamných materiálov, montáž reklamy, tlačiar reklamných predmetov .
Požiadavky na zamestnanca
Zručnosť pre riešenie praktických úloh, precizita,zodpovednosť, schopnosť samostatného výkonu práce po zácviku, kolektívne cítenie. Vodičský preukaz B je výhodou.
Zamestnanecké výhody, benefity
prémiové odmeňovanie podľa výkonu, stravné lístky sú samozrejmosťou,
Informácie pre uchádzača
Na všetky požadované pracovné úlohy zabezpečíme dostatočný priestor na zaučenie. Možný nástup ihneď.
Pozícia je vhodná pre ženu aj pre muža.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výroba reklamy,výroba reklamných tabúľ, montáž reklamy, tlačové služby,sieťotlač,tampotlač,reklamné predmety,grafické práce,
Jesenského 3, Nové Zámky, Slovensko
Kontaktná osoba: Anton Lovász
Tel.: 0905641308, 035/6450851