Obchodní zástupce pro vlasovou kosmetiku KEVIN.MURPHY SK

BRAND ATELIER a.s.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 700 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Náplň práce
Náplní práce je péče o stávající klientelu a oslovování klientů nových.
Požiadavky na zamestnanca
- obchodní talent
- praxe z prodejní pozice
- orientace na zákazníka a na splnění cílů
- ovládáte MAC, MS Office
- dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost sebeřízení
- dokážete efektivně pracovat s časem, určovat priority, plánovat
- jste časově flexibilní
- řidičský průkaz sk. B / cestování v rámci ČR i SR
- ovládáte angličtinu na plynulé úrovni
Zázemí mezinárodní společnosti
Služební vozidlo, telefon, tablet
Zajímavé platové ohodnocení s bonusy v závislosti na dosažených obchodních výsledcích
Přístup k know-how, intenzivní zaškolovací program, možnost profesního růstu
Příjemný pracovní kolektiv
Informácie pre uchádzača
V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií a krátký průvodní dopis na magda@kevinmurphy.cz
Distributor australské značky KEVIN.MURPHY prodávající přírodní vlasovou kosmetiku.
Radlická 180/50, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Magdalena Lišková