Hledá se šikovný Obchodní zástupce pro Střední a část Východního Slovenska

Brickman Executive Search s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce

Skvělá pracovní příležitost! Známá a úspěšná společnost CCS rozšiřuje svůj obchodní tým.
Pracovní příležitost je určena pro někoho, kdo hledá novou výzvu, podněty pro zlepšení a má obchodního ducha.
Preferované místo bydliště – Střední Slovensko (Banská Bystrica, Zvolen,
Ružomberok, Březno a okolí, případně Poprad anebo Prešov.
Jaká práce na Vás čeká …
• Akvizice nových zákazníků
• Prodej služeb společnosti CCS (platebních karet na pohonné hmoty a monitoring vozidel (CCS Carnet)
• Vlastní prodejní aktivity a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• Částečná tvorba svého obchodního portfolia a péče o již existující zákazníky
• Zodpovědnost za plnění plánů prodeje
• Komunikace se zákazníky, osobní návštěvy
• Příprava obchodní dokumentace a smluv
• Vyjednávání nestandardních podmínek
• Pravidelný reporting o vykonaných činnostech
Požiadavky na zamestnanca

Nabízíme …
• Zaměstnání v renomované nadnárodní a úspěšné společnosti
• Osobní automobil i k soukromým účelům
• Možnost práce z domova
• Zaměstnání na HPP (doba určitá, s možností prodloužení na dobu neurčitou)
• Stabilní fixní plat a nadprůměrnou bonus závislý na dosažených výsledcích
• Možnost seberozvoje a kariérního růstu
• Firemní benefity (stravenky, sick-days, firemní akcie a mnoho dalšího)

Rádi bychom, abyste splňovali …
• min. SŠ vzdělání
• alespoň 1-2 roky zkušeností z obchodní pozice vítána
• vysoké pracovní nadšení
• komunikační a organizační dovednosti
• obchodního ducha
• tah na branku, pečlivost a samostatnost
• optimistickou osobnost s aktivním přístupem
• komunikativní znalost AJ
• Dobrou znalost práce s PC a MS Office
• ŘP sk. B
Pokud jste dočetl/a až sem, vše Vám dává smysl a rád/a byste se dozvěděl/a více informací, zašlete mi své CV a pár vět o tom, proč reagujete. Děkuji a těším se na Vaši odpověď!
Informácie pre uchádzača
Spoločnosť CCS patrí do skupiny Fleetcor a zaoberá sa riadením a prevádzkovaním systému bezhotovostných platieb súvisiacich s prevádzkou motorových vozidiel, t.j. zabezpečením bezhotovostného platobného styku pri odbere pohonných hmôt na čerpacích staniciach, nákupe tovaru a služieb v iných obchodných miestach a distribúciou palivových kariet CCS v Slovenskej republike a takisto sa zaoberá monitorovaním vozidiel využitím unikátnej vlastnej GPS technológie.
Viac na www.ccs.sk a www.fleetcor.com
Bělehradská 858/23, Praha 2, Česká republika
Kontaktná osoba: Martin Botoš