Obchodní zástupce pro oblast Slovenská republika

Bruno Paul a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Adresa
Fáblovka 586, Pardubice, Česká republika
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 250 - 3 000 EUR / Mesiac
IČO fixní mzda 1250 EUR / měsíc + provize (stávající průměr 2000 EUR / měsíc)
Provize jsou vypláceny v závislosti na realizovaných obchodních případech konkrétního obchodního zástupce - přijatá a zaplacená objednávka.
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
1.10.2020
Náplň práce
Na této pozici Vás čekají následující úkoly:
- správa stávajícího portfolia zákazníků (kuchyňská a koupelnová studia, truhlářské dílny, architekti, designéři)
- aktivní získávání nových zákazníků
- podpora obchodních partnerů (zajišťování propagačních materiálů, poskytování rad ohledně volby materiálů, dekorů, opracování apod.)
- 4 dny práce v terénu, 1 den home office (příprava schůzek, zápisy z jednání)
Požiadavky na zamestnanca
Od vhodných uchazečů na tuto pozici očekáváme:
- osoba s možností pracovat na IČO nebo zaměstnanecký poměr uzavřený s českým zaměstnavatelem
- min. středoškolské vzdělání
- předchozí praxe na pozici obchodního zástupce min. 2 roky (zkušenost s jednáním na
kuchyňských studiích výhodou)
- velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti, technické myšlení
- samostatnost, pečlivost, schopnost komplexně vnímat procesy ve firmě
- orientace na výsledky
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost anglického jazyka výhodou
- bydliště v Bratislavě, případně Nitře nebo Trnavě (západní SR)
Co k této pozici nabízíme:
- zázemí menšího kolektivu prosperující firmy pro zpracování tvrzeného kamene, přírodního kamene a keramiky
- stabilní a dlouhodobou práci s flexibilní pracovní dobou
- spolupráci na IČO
- motivující mzdu s variabilní složkou odrážející Vaše obchodní výsledky (fix + provize)
- služební auto i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon
Informácie pre uchádzača
Jste obchodník tělem i duší? Máte vztah k interierovému designu? Milujete historii a stále věříte v sílu československého spojení? Je pro Vás stěžejní budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem? Posilujeme náš obchodní tým. Hledáme nového proaktivního kolegu pro oblast Slovenská republika - západ. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis!
Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality. Jsme ryze českým zpracovatelem přírodního a konglomerovaného kamene i keramiky z Pardubic. Máme zbrusu novou výrobní halu a reprezentativní kancelářské prostory. Aktuálně posilujeme náš československý obchodní tým.
Kontaktná osoba: Ludmila Nováková