Obchodní zástupce pro oblast Slovenská republika

Bruno Paul a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Adresa
Fáblovka 586, Pardubice, Česká republika
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 250 - 3 000 EUR / Mesiac
IČO fixní mzda 1250 EUR / měsíc + provize (stávající průměr 2000 EUR / měsíc)
Provize jsou vypláceny v závislosti na realizovaných obchodních případech konkrétního obchodního zástupce - přijatá a zaplacená objednávka.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
1.5.2020
Náplň práce
Na této pozici Vás čekají následující úkoly:
- správa stávajícího portfolia zákazníků (kuchyňská a koupelnová studia, truhlářské dílny, architekti, designéři)
- aktivní získávání nových zákazníků
- podpora obchodních partnerů (zajišťování propagačních materiálů, poskytování rad ohledně volby materiálů, dekorů, opracování apod.)
- 4 dny práce v terénu, 1 den home office (příprava schůzek, zápisy z jednání)
Požiadavky na zamestnanca
Od vhodných uchazečů na tuto pozici očekáváme:
- osoba s možností pracovat na IČO nebo zaměstnanecký poměr uzavřený s českým zaměstnavatelem
- min. středoškolské vzdělání
- předchozí praxe na pozici obchodního zástupce min. 2 roky (zkušenost s jednáním na
kuchyňských studiích výhodou)
- velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti, technické myšlení
- samostatnost, pečlivost, schopnost komplexně vnímat procesy ve firmě
- orientace na výsledky
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost anglického jazyka výhodou
- bydliště v Nitře nebo Trnavě (západní SR)
Co k této pozici nabízíme:
- zázemí menšího kolektivu prosperující firmy pro zpracování tvrzeného kamene, přírodního kamene a keramiky
- stabilní a dlouhodobou práci s flexibilní pracovní dobou
- spolupráci na IČO
- motivující mzdu s variabilní složkou odrážející Vaše obchodní výsledky (fix + provize)
- služební auto i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon
Informácie pre uchádzača
Jste obchodník tělem i duší? Máte vztah k interierovému designu? Milujete historii a stále věříte v sílu československého spojení? Je pro Vás stěžejní budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem? Posilujeme náš obchodní tým. Hledáme nového proaktivního kolegu pro oblast Slovenská republika - západ. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám životopis!
Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality. Jsme ryze českým zpracovatelem přírodního a konglomerovaného kamene i keramiky z Pardubic. Máme zbrusu novou výrobní halu a reprezentativní kancelářské prostory. Aktuálně posilujeme náš československý obchodní tým.
Kontaktná osoba: Ludmila Nováková
Tel.: 731126728