Nákupca drevnej hmoty

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Adresa
Lučenecká cesta 1335/21
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
870 EUR / Mesiac
Výška mesačnej mzdy závisí od skúseností. Na pracovnom pohovore je možná dohoda.
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.1.2019
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
Zodpovedá za nákup primeraného množstva a sortimentu drevnej hmoty v požadovanej kvalite a cene pre potreby výroby.
Riadi logistiku prepravy nakúpených komodít.
Vedúcemu oddelenia podáva informácie o vývoji na trhu s drevom a drevnými komoditami, o problémoch vyskytujúcich sa pri realizácii objednávok a zmlúv.
Zodpovedá za kontrolu správnosti fakturácie a vystavenie faktúr.
Zodpovedá za úspešnú notifikáciu recyklátu zo zahraničia.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore:
- lesníctvo, drevárstvo, marketing a obchod
Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz:
skupina B
Počet rokov praxe:
min. 1 rok
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- analytické a logické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- ochota prehlbovať svoje znalosti
- schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita
- bývanie do 25 km od Zvolena - výhodou
- prax je výhodou
Zamestnanecké výhody, benefity
Mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Bonus za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske preventívne prehliadky
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás zaujala naša pracovná pozícia, prosím pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: personalne@bucina-ddd.sk
Do predmetu správy uveďte: "Nákupca drevnej hmoty "
Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.
V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.
Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Kružliaková
Tel.: 0453250978