Predajca

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Adresa
Lučenecká cesta 1335/21
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
750 EUR / Mesiac
Výška mesačnej mzdy závisí od skúseností. Na pracovnom pohovore je možná dohoda.
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.1.2019
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- predaj výrobkov v tuzemsku a v zahraničí (nemecky hovoriace krajiny)
- spracovávanie objednávok,
- získavanie nových klientov,
- udržiavanie a navyšovanie objemov u súčasných klientov,
- dodržiavanie obchodných praktík v súlade s pravidlami skupiny,
- sledovanie a analýza konkurenčného prostredia
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore:
- drevárske
- ekonomické
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2), Pokročilý (C1), Expert (C2)
Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz:
skupina B
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Doplňujúce požiadavky:
- aktívna znalosť nemeckého jazyka,
- samostatnosť,
- analytické myslenie,
- reprezentatívne a profesionálne vystupovanie,
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
- obchodné zručnosti,
- aktívny vodič (80% pracovnej doby na služobných cestách),
- bývanie do 25 km od Zvolena - výhodou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Bonus za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske preventívne prehliadky
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené kritériá, prosím posielajte svoju žiadosť a životopis mailom na adresu: personalne@bucina-ddd.sk.
Do predmetu správy uveďte: Predajca.
Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.
V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.
Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Kružliaková
Tel.: 0453250978