Prevádzkový elektrikár - Absolvent

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Adresa
Lučenecká cesta 1335/21
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel, Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3,30 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
10.1.2019
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
- opravy a údržby technologických strojov a zariadení
- práca s najmodernejšími technológiami
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore:
- elektrotechnické
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
SIMATIC STEP 7 - základy
Vodičský preukaz:
B
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť, schopnosť sa rýchlo učiť
- organizačné schopnosti, flexibilita
- základná znalosť riadiacich systémov SIMATIC S7
Zamestnanecké výhody, benefity
Mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Bonus za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske preventívne prehliadky
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím pošlite svoju žiadosť a životopis na adresu: personalne@bucina-ddd.sk. Do predmetu správy uveďte: Prevádzkový elektrikár - absolvent.
Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.
V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.
Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Kružliaková
Tel.: 0453250978