ekonóm/rozpočtár/účtovník

Centrum voľného času

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Gessayova 6,851 03 Bratislava
Pracovná oblasť
Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
642 EUR / Mesiac
+ 80% osobné ohodnotenie
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2018
Termín nástupu
1.9.2018
Náplň práce
Účtovanie rozpočtovej organizácie verjenej správy, úhrada faktúr, sledovanie a tvorba rozpočtu, spracovávanie mesačných, kvartálnych, polročných a ročných uzávierok podľa pokynov zriaďovateľa, komunikácia so sekciou financovania zriaďovateľa, spracovaávanie potrebných správ z oblasti hospodárenia zariadenia
Požiadavky na zamestnanca
flexibilný, ústretový, ovládajúci účtovanie vo verejnej správe, najlepšie WINIBEU, ak nie dáme vyškoliť, úväzok celý,resp čiastočný - podľa dohody.
Zamestnanecké výhody, benefity
gastrolístky,
Informácie pre uchádzača
mesačná mzda celý úväzok platová trieda 8 - 642,00 € mesačne + 80 % osobné ohodnotenie
(chystajú sa zmeny v tabuľkách)
vhodné aj pre dôchodcu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Centrum voľného času (CVČ) je zariadenie na poskytovanie voľnočasových aktivít pre deti a mládež, rodiny, dospelých. Zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava. Zariadenie je právnym súbjektom, rozpočtová organizácia verejnej správy.
Gessayova 6, Bratislava-Petržalka, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Búliková
Tel.: 0940/959019