gazdiná na horskú chatu

CHATA MAGURA, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Adresa
Chata Kľačianska Magura, Malá Fatra hrebeň
Pracovná oblasť
Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
600 EUR / Mesiac
Nástupný plat 600eur v čistom za mesiac, po zaučení dohoda
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadám pani na horskú chatu v Malej Fatre (Chata Kľačianska Magura). Hlavná náplň práce je výdaj jedál a nápojv, upratovanie, optimizmus a trpezlivosť
Požiadavky na zamestnanca
Chuť bývať na horách a popritom sa starať o chatu ako o svoju domácnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie, strava
Informácie pre uchádzača
poprosím zaslať životopis s foto na mail miriam@tipnet.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Turistická chata v Malej Fatre, ktorá poskytuje ubytovanie a občerstvenie. Celoročná prevádzka.
Komenského 16, Turany, Slovensko
Kontaktná osoba: Miriam Pitáková
Tel.: 0905766650