Vedoucí stavby - elektro

Chropyňská strojírna, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Co u nás budete dělat?
• plánovat realizaci projektu v oblasti elektro (plán personálu, termínový plán realizace)
• spolupracovat na specifikaci projektového elektromateriálu
• spolupracovat s elektrokonstrukcí a vedoucím projektu
• přejímat a kontrolovat subdodávky elektrorozvaděčů a elektromateriálu
• vést a koordinovat elektromontáže (vedení elektropersonálu, koordinace subdodavatelských firem a pracovníků z oblasti elektro, kontrola kvality subdodávek a prací)
• kontrolovat vyhotovení dle zákaznických specifikací elektro
• upravovat projektové dokumentace
• řešit elektroproblémy na stavbě
• komunikovat s koncovým zákazníkem v oblasti elektro
Požiadavky na zamestnanca
Co od Vás požadujeme?
• minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
• víceleté zkušenosti v oblasti elektromontáže nebo šéfmontáže
• výhodou je znalost Eplan, PLC programování, programování robotů
• zkušenosti z montáží v koncernu VW, Škoda, Audi, Seat, Opel, Ford výhodou
• vyhláška 50/1978 Sb.
• řidičský průkaz skupiny B
• zodpovědnost, ochotu cestovat na delší čas
Co od nás můžete získat?
• práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru
• práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží
• možnost vycestovat za prací i do zahraničí
• pružné rozvržení pracovní doby
• variabilní finanční bonusy
• vzdělávací kurzy a školení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• příspěvek na stravování
• firemní akce
Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.
Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.
Komenského 75, Chropyně, Česká republika
Kontaktná osoba: Jana Andrejčuková