Mechanik senior

Chropyňská strojírna, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
Co u nás budete dělat?
• montovat a zapojovat svařovací linky a jejich částí jako přípravky, greifery aj. v oblastech mechanika, elektro, pneumatika
Požiadavky na zamestnanca
Co od Vás požadujeme?
• vyučení či středoškolské vzdělání technického směru
• zkušenost s výstavbou automatizované (nejlépe svařovací) linky z předchozích 1-2 projektů
• znalost čtení technických výkresů
• osvědčení VZV
• znalost VW standardu výhodou
• znalost alespoň jednoho světového jazyka (NJ, AJ, RJ) výhodou, ne podmínkou
• svářecí průkaz výhodou
• ochota k cestování, možnost dlouhodobému pobytu v zahraničí
Co od nás můžete získat?
• práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru
• práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží
• možnost vycestovat za prací i do zahraničí
• pružné rozvržení pracovní doby
• variabilní finanční bonusy
• vzdělávací kurzy a školení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• příspěvek na stravování
• firemní akce
Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.
Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.
Komenského 75, Chropyně, Česká republika
Kontaktná osoba: Jana Andrejčuková