Programátor robotů

Chropyňská strojírna, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Co u nás budete dělat?
• zprovozňovat průmyslové roboty
• parametrizovat komunikaci Robo – periferie
• online programovat roboty
• ověřovat spolupráci robotů ve skupině
• optimalizovat výrobní časy, manipulaci a procesy spojovacích technologií
• analyzovat chyby a rizika
• mít dohled nad produkcí, řešit technickou asistenci
• tvořit předávací dokumentaci
• školit zákazníky
• řešit after sales services
Požiadavky na zamestnanca
Co od Vás požadujeme?
• Vzdělání technického směru, výhodou zaměření na elektrotechniku nebo robotiku
• všeobecné znalosti PLC systémů, průmyslových sběrnic
• znalosti programování robotů výhodou (Kuka, ABB, Fanuc, Comau, …)
• zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu žádoucí
• znalosti průmyslových technologií (svařování, lepení, nýtování, …) výhodou
• předpoklad je časová flexibilita, týmová schopnost, připravenost ke studiu
• připravenost k cestování
• komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou, další jazyk výhodou
• dobrá znalost práce na PC
• pečlivost, logické myšlení, smysl pro detail, komunikativnost
Co od nás můžete získat?
• práci v úspěšné české firmě, která působí v nejmodernějších provozech současnosti
• možnost vycestovat za prací i do zahraničí
• pružnou pracovní dobu
• variabilní finanční bonusy, příspěvek na stravování a penzijní nebo životní pojištění
• vzdělávací kurzy a školení, firemní akce
• 5 týdnů dovolené
Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.
Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.
Komenského 75, Chropyně, Česká republika
Kontaktná osoba: Jana Andrejčuková
Tel.: +420770156510