Práca v reštaurácii Subway na Páričkovej (TPP aj brigáda)

City Invest Plus s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Páričkova ul.
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
4 - 5 EUR / Hodina
netto
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Reštaurácia Subway na Páričkovej ul. v Bratislave hľadá zamestnancov na TPP aj brigádnikov.
Práca na pozícii Sandwich Artist: príprava sendvičov, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou...atď.
Všetko vás naučíme, stačí chuť pracovať!
Požiadavky na zamestnanca
Predchádzajúca prax v podobnom segmente výhodu nie však podmienkou. Príjemné a profesionálne vystupovanie. V prípade záujmu posielajte CV na vladis@cip.sk
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v mladom kolektíve. Možnosť profesijného a mzdového rastu. Zdarma nápoje a jedlá na smene, uniforma.
Značka SUBWAY® je najväčším franchisingovým reťazcom na svete pradávajúcim sendviče s viac ako 40 000 reštauráciami. Všetky sendviče sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo v predajni. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1965 čo znamená, že SUBWAY® ponúka viac ako 48 rokov skúseností v tejto oblasti.
Informácie pre uchádzača
Hľadáme nových kolegov, ktorí by doplnili náš Subway team na prevádzke pri autobusovej stanici Nivy. Flexibilná pracovná doba, príplatky počas víkendov. Nástupný plat brigádnikov 3,75 - 4,00 EUR netto, TPP 4,00 - 5,00 EUR netto (750-900 EUR mesačne).
Stručná charakteristika spoločnosti :
Prevádzkujeme reštauráciu Subway na Páričkovej ulici v Bratislave pri autobusovej stanici.
Dudvážska 2F, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Vlado Parnica