ŠÉFKUCHÁR HOTELA

Consulting International, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Hlohovec, Piešťany
Adresa
Odborárska 7,Piešťany
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Plat dohodou podla typu : plny-skrateny uväzok. Plat podla praxe, osobnostnych predpokladov .
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.7.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Práca šefkuchára v prevádzke GRAND BOUTIQUE HOTELA v Piešťanoch. Práca vedenia kuchyne,zostavovania listkov, vedenia tímu našich a zahraničných kuchárov .Zodpovednost za prípravu ala cart menu a bufetovych stolov. Potrebne skusenosti s vedením kolektivu,prax v odbore min 5 rokov a viac, ,organizačné schopnosti.
Kuchyňa zameraná na medzinárodnu kuchyňu, pobytove menu ale i business menu pre firemných klientov medzinárodného hotela.
Požiadavky na zamestnanca
Prax v odbore ako kuchar/ veduci kuchár. znalost zostaovania menu a ala cart listkov. Organizacne schopnosti, prijemne vystupovanie,chuť pracovať v hoteli s celoročnou obsadenostou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Motivačne ohodnotenie, celoročna obsadenost v kupelnom meste, stabilne zazemie medzinarodneho business hotela.
Informácie pre uchádzača
žiadosť so životopisom zasielajte na consulting.international61@gmail.com a budeme Vas kontaktovať s terminom pohovoru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosřť riadi prevadzky hotelov a reštaurácii. Zabezpečuje kompletny servis riadenia prevadzky a personálu.
Ružinovská 44, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Eva
Tel.: 0902-303383