RECEPČNÁ HOTELA

Consulting International, s.r.o.

Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Piešťany, Topoľčany
Adresa
Odborárska 7,Piešťany
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch, Marketing a reklama
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
750 - 800 EUR / Mesiac
Podla vzdelania a praxe , 600 EUR v čistom+ % z tržieb min. 150-200.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Ponukame volnú pracovnú pozíciu RECEPČNEJ v medzinárodnom hoteli:praca na smeny: 2 dni,2 dni volno .Ubytovanie,odubytovanie hosti, vybavovanie rezervacii a komunikacia s klientami.
Požiadavky na zamestnanca
Prijemné vystupovanie,kultivované jednanie, administrativne a zakladne ekonomicke zručnosti. Zaučenie na hotelovy softwar Fidelio+ ekonomicke veci/ pokladňa,učty,zučtovanie kariet/ zaučime.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilné zazemie medzinarodneho business hotela,celoročna stablna praca,vyhodne platove ohodnotenie: zakladny plat 600 v čistom+ / z tržieb cca 150-200 EUR zmluvne určené. Pracuje sa 15 pracovnych smien/ ubytovanie dohodou.
Informácie pre uchádzača
žiadost so zivotopisom a prehladom praxe mi pošlite na nas mail a ozveme sa.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosřť riadi prevadzky hotelov a reštaurácii. Zabezpečuje kompletny servis riadenia prevadzky a personálu.
Ružinovská 44, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Eva
Tel.: 0902-303383