ČAŠNIK reštauracie Millenium

Consulting International, s.r.o.

Celé slovensko, Nitriansky kraj, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Topoľčany
Adresa
Odborárska 7,Piestany
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
700 - 900 EUR / Mesiac
Podla praxe
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2018
Termín nástupu
1.8.2018
Náplň práce
Praca čašnika na prevadzke hotelovej reštauracie. Požadujeme prax: praca bud na staly prac.pomer alebo dohodou na brigadu
Požiadavky na zamestnanca
Prax v odbore,znalost angl.jazyka hovorovo, prijemne vystupovanie a rychlosť. Znalost kasy vitaná.
Zamestnanecké výhody, benefity
Možnosť ubytovania na hoteli.
Informácie pre uchádzača
žiadost so životopisom mi pošlite na mail a budeme Vas kontaktovať.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosřť riadi prevadzky hotelov a reštaurácii. Zabezpečuje kompletny servis riadenia prevadzky a personálu.
Ružinovská 44, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Eva
Tel.: 0902-303383