Manuálny pracovník Francúzsko

Contax Sk s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
8 Eur/hodina v čistom, nástupný plat
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
manuálna práca v mäsokombináte
Požiadavky na zamestnanca
Vyžadujeme skúsenosti s manuálnou prácou na páse v zahraničí, zručnosť a dostatočná rýchlosť, dobrý fyzický stav-lekárska prehliadka, zodpovednosť. Nástup možný ihneď, je potrebné nám zaslať profesný životopis mailom.
Zamestnanecké výhody, benefity
Zabezpečené ubytovanie, firemné vozidlo, asistenčné služby tlmočník k dispozícii, práca na dlhé obdobie
Informácie pre uchádzača
Stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, seriózni záujemcovia prosíme zaslať Váš profesný životopis s podrobným popisom doterajších pracovných pozícií a telefonický kontakt.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia mäsopriemysel, stavebníctvo a strojársky priemysel vo Francúzsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Sovietskych hrdinov 467, Svidník, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Slimák
Tel.: 00421905713763