Obsluha CNC strojov Nemecko

Contax Sk s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Augsburg
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
13 EUR / Mesiac
Plat 13 Eur/hod. netto
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
- nastavovanie rozmerov na kusovú výrobu na základe výkresov
- obsluha strojov
Požiadavky na zamestnanca
-Nemecký jazyk na úrovni min. B1
-OU, Sou Strojarské
-Manuálna zručnosť
-Znalosť CNC strojov
-Flexibilita
-Vlastné auto výhodou
-Nástup ihneď
-Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku
Zamestnanecké výhody, benefity
-Pracovná zmluva slovenská na dobu neurčitú
-Hlavný pracovný pomer
-Nadpriemerné platové ohodnotenie
-Príplatok na cestovanie
-Zabezpečené ubytovania, ktoré hradí firma
-Turnusy
Informácie pre uchádzača
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Dodávajú kvalitné komponenty pre elektronické spracovanie obrazu s najvyššou náročnosťou.
Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá plánuje a spracováva dáta s CAD / CAM a vyrába presné komponenty s ich CNC strojmi v 5-osovom obrábaní od jednoduchého komponentu až po 3D model.
Nástup ihneď, plat 13 Eur/hod. netto, posielajte svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na mail contax.sk@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia mäsopriemysel, stavebníctvo a strojársky priemysel vo Francúzsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Sovietskych hrdinov 467, Svidník, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Slimák