Mechanik a mechantronik, Prevádzkový elektrikár Nemecko

Contax Sk s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Buchen
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
13 EUR / Mesiac
Plat 13 Eur/hod. netto
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Mechanik a Mechatronik:
- nastavovač strojov, je pri obsluhe a nastavuje kusy, je k dispozícii v prípade poruchy
- pozícia, kde sa naprogramujú stroje na základe dokumentácie na dané súčiastky
- stroje napríklad na plast, gumu a podobne
Prevádzkový elektrikár:
- pozícia ako údržbár strojov z pozície elektrikára
- pozícia elektrikár, ktorý na plán zapája elektriku do novovyrobených strojov
Požiadavky na zamestnanca
-Nemecký jazyk na úrovni min. B1
-Manuálna zručnosť
-Skúsenosť
-Flexibilita
-Vlastné auto výhodou
-Nástup ihneď
-Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku
Zamestnanecké výhody, benefity
-Pracovná zmluva slovenská na dobu neurčitú
-Hlavný pracovný pomer
-Nadpriemerné platové ohodnotenie
-Príplatok na cestovanie, za nadčasy a nočné smeny, možnosť pracovať aj soboty a nedele, 5 smenná prevádzka
-Zabezpečené ubytovanie, ktoré hradí firma
-Turnusy
Informácie pre uchádzača
Spoločnosť zamestnáva technológov a chemikov vo vlastných laboratóriách na všetkých miestach v oblasti výskumu a vývoja.
Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá má viac ako 40 rokov a používa najmodernejšiu techniku s viac ako 70 extrúziami prakticky pokrýva celé spektrum výroby fólií PE. Ponúka riešenia funkčného balenia, ktoré sú individuálne prispôsobené špecifickým požiadavkám priemyslu. Rovnako ako obal, ktorý chráni všetky druhy tovaru pred vlhkosťou a kontamináciou a súčasne zabezpečuje spoľahlivú ochranu pri preprave.
Nástup ihneď, plat 13 Eur/hod. netto, prosíme pošlite nám životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na mail contax.sk@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia mäsopriemysel, stavebníctvo a strojársky priemysel vo Francúzsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Sovietskych hrdinov 467, Svidník, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Slimák
Tel.: 00421905713763