NC Sústružník Nemecko

Contax Sk s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Adresa
Suhl
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
13 EUR / Mesiac
Plat 13 Eur/hod. netto
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
- obrábanie a obsluha viacvretenových sústruhov
Požiadavky na zamestnanca
-Nemecký jazyk na úrovni min. B1
-OU, Sou Strojarské
-Manuálna zručnosť
-Znalosť NC obrábacích strojov
-Flexibilita
-Vlastné auto výhodou
-Nástup ihneď
-Nutné poslať profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku
Zamestnanecké výhody, benefity
-Pracovná zmluva slovenská na dobu neurčitú
-Hlavný pracovný pomer
-Nadpriemerné platové ohodnotenie
-Príplatok na cestovanie, za nadčasy
-Zabezpečené ubytovanie, ktoré hradí firma
-Turnusy
Informácie pre uchádzača
Výroba obrátených a frézovaných dielov v malých a veľkých množstvách.
Budete pracovať pre nemeckú spoločnosť ktorá bola založená v roku 1994, dnes má približne 60 zamestnancov, vo výrobnej oblasti s rozlohou 7 200 metrov štvorcových. Výrobca presných sústružníckych a frézovacích dielov a vyrábajú s najvyššou presnosťou podľa výkresov a nápadov.
Pošlite nám svoj profesný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Nástup ihneď, plat 13 Eur/hod. netto. Životopis posielajte na mail contax.sk@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra dočasného zamestnávania, hlavná oblasť pôsobenia mäsopriemysel, stavebníctvo a strojársky priemysel vo Francúzsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Sovietskych hrdinov 467, Svidník, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Slimák