Špecialistka/-ta – administratívna/-y manažérka/-ér regionálnej obchodnej kancelárie v Bratislave – Staré mesto.

Coral Club Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava - Staré mesto
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
800 EUR / Mesiac
ponúkaný plat je - netto
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2020
Termín nástupu
Február 2020 - dohodou
Náplň práce
Práca na pobočke, zaistenie všetkých procesov (backoffice)
Adaptácia materiálov, soc. siete, atd.
Zaistenie servisu a klientskej podpory
• Zadávanie objednávok v internom programe;
• Vedenie účtovníctva v internom programe;
• Prijatie platby za objednávky;
• Usporiadanie výrobkov na vitríne;
• Inventarizácia zvyškov produktu;
• Príprava na predaj (balenie, vybavenie a kompletizácia);
• Kontrola dátumu spotreby výrobkov;
• Práca s pokladňou, terminál.
Požiadavky na zamestnanca
Úplné stredné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
Skúsenosť s administratívnou prácou kancelárie
Silná orientácia na klienta
Slovenský jazyk (rodný)
Prax v obchodnej oblasti maloobchodného predaja min. 2 roky
Univerzálny užívateľ PC, znalosť Word, Excel, poštových klientov –
Outlook, G-mail
Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
Vyjadrovacia schopnosť na vysokej úrovni
Jazykové znalosti:
Ruský jazyk na dobrej úrovni (slovom aj písmom),
Angličtina výhodou (nie podmienkou)
Zamestnanecké výhody, benefity
• Stabilná mzda bez omeškania;
• Zľavy na produkty spoločnosti.
Informácie pre uchádzača
• Pracovná doba: Po – Pia : (od 10,00 do 19,00h.);
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť sa zaoberá vývojom, predajom a distribúciou potravinových doplnkov pre zdravý životný štýl.
Coral Club je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a propagáciou potravinových produktov pre zdravý životný štýl. Spoločnosť existuje na trhu viac ako 20 rokov a rozvíja svoje podnikanie vo viac ako 38 krajinách.
Nám. SNP 474/15, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Peter Hnát