Obsluha v predajni Bageterie Boulevard – Bratislava

Crocodille s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Gastronómia, Iné, Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Služby, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Pracujete radi v priateľskom kolektíve?
Túžite po zamestnávateľovi, ktorý si zakladá na kariérnom raste svojich zamestnancov?
Ste komunikatívny, priateľský a učíte sa radi novým veciam?
V prípade, že ste odpovedali na naše otázky kladne, radi Vás privítame medzi nami! Staňte sa súčasťou skvelého tímu v modernej reštaurácii Bageterie Boulevard v nákupnom centre Eurovea.
Náplň práce:
* Obsluha zákazníkov
* Práca na pokladni
* Príprava čerstvých bagiet a iných produktov
Požiadavky na zamestnanca
* Chuť do práce
* Príjemné vystupovanie
* Orientáciu na zákazníka
* Záujem učiť sa novým veciam
* Časovú flexibilitu
* Vysoké pracovné nasadenie
* Čistý trestný register
Zamestnanecké výhody, benefity
* Mzdu 800€-900€ v hrubom
* Náborový príplatok 120 eur po skončení skúšobnej doby
* Príspevok na dopravu vo výške 50 eur/mesiac pri dochádzaní zo vzdialenosti nad 20 km
* Prácu na trvalý pracovný pomer
* Stabilnú prácu
* Zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
* Možnosť kariérneho postupu
* Bezplatné stravovanie, nástup ihneď
* TPP - trvalý pracovný pomer
* Zamestnáme i záujemcov z tretích krajín
Stručná charakteristika spoločnosti :
Bageterie Boulevard je moderný, dynamicky sa rozvíjajúci koncept rýchleho občerstvenia s francúzskym šarmom. Našou špecialitou sú chrumkavé bagety, plnené vždy čerstvými a kvalitnými surovinami, pripravené na prianie zákazníka. V súčasnosti rozširujeme sieť našich pobočiek v rámci Čiech a Slovenska.
Poděbradská 88/55, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Ivana Mutinská