IT technik, správca siete

CS21 Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Adresa
bude upřesněno
Informatika - hardware, Informatika - Internet, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 600 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.4.2019
Termín nástupu
1.5.2019
Náplň práce
pre našu slovenskú prevádzku CS21 Slovakia, s. r. .o, hľadáme pracovníkov na pozíciu technik IT, správca siete.
práca na zavedených projektoch v Bratislave a okolí, na prevádzkach klientov
práca čiastočne z domu (pripojenie k internetu nutné)
inštalácia a správa HW a SW, správa počítačovej siete a staníc
vzdialene i on site, riešenie užívateľských problémov, preventívna údržba,
poradenská činnosť klientom v oblasti IT
pracovná doba pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 alebo podľa dohody, servisné návštevy sú plánované v súčinnosti s technikom, nadčasy nie sú vyžadované
Požiadavky na zamestnanca
DÁTUM NÁSTUPU: 01.05.2019
príjemné vystupovanie
vyštudovaný odbor IT alebo prax v odbore
znalosť prostredia OS Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
všeobecná znalosť sietí LAN, orientácia v oblasti HW a SW produktov
svedomitosť, starostlivosť, chuť ďalej sa vzdelávať
schopnosť samostatnej i tímovej práce
znalosť slovenského alebo českého jazyka slovom i písmom
znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
vodičský preukaz sk. B
Zamestnanecké výhody, benefity
MZDA: 1500 - 1600 EUR / mes.
možnosť ďalšieho profesijného rastu, certifikácie Microsoft
nástup ihneď alebo podľa dohody
práce na HPP
služobný telefón a notebook, preplatenie nákladov na domáci internet
Informácie pre uchádzača
VHODNÉ AJ PRE: Absolventi, SZČO
MIN. VZDELANIE: Stredoškolské
Stručná charakteristika spoločnosti :
O společnosti CS21NextNet
Odbornost, kvalita a spolehlivost jsou základem týmové práce techniků a obchodníků CS21 Nextnet, s.r.o. Se svým zákazníkem vytvoříme stabilní partnerský vztah. Naše odbornost je garancí a naše spolehlivost je kvalifikací a zárukou trvale kvalitní služby. Nenabízíme pouze zboží, chceme Vám dodat dobrou službu - pohotově, kvalifikovaně a ekonomicky.
V rámci celé republiky dodává firma CS21 Nextnet výpočetní techniku a zajišťuje komplexní servisní služby:
opravy VT
outsourcing správy počítačových sítí
projekci
instalace a dodávky datových sítí
školení uživatelů PC
odborná školení IT techniků a správců
bezpečnostní audity
připojování k internetu
propojování datových sítí
a další odborné technické a obchodní služby.
M. R. Štefánika 3544/77, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Pavel Krátký
Tel.: +420737797190