Administratívny pracovník/pracovníčka

Curtain service s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Dopravna 59
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
650 - 800 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.1.2019
Termín nástupu
podľa dohody
Náplň práce
Hľadáme šikovného administratívneho pracovníka/pracovníčku, ktorý by zvládol/zvládla nasledujúce úlohy a bude zodpovedný/zodpovedná za :
Náplň práce a pracovné povinnosti
• fakturačná činnosť (príjem, kontrola, schvaľovanie a vystavovanie faktúr)
• triedenie a evidencia došlej a odoslanej pošty, odosielanie a balenie pošty kuriérom
• komunikácia s partnermi (dodávatelia/odoberatelia) zo Slovenska a zahraničia
• evidencia dochádzky zamestnancov
• interná distribúcia dokladov
• zakladanie korešpondencie a ostatných záznamov a dokumentov
• sledovanie situácie dodávok
• vybavovanie firemnej korešpondencie / telefonických hovorov
• prijímanie a starostlivosť o klientov a návštevy
• samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb súvisiacich s problémovým chodom kancelárie
• dopĺňanie zásob kancelárskych potrieb a ostatných potrieb pre fungovanie spoločnosti
• evidencia skladového hospodárstva
• pomocné práce v oblasti účtovníctva
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Fakturácia - pokročilý
Vodičský preukaz
B• samostatnosť , precíznosť a presnosť pri plnení úloh
• komunikatívnosť
• flexibilnosť
• príjemné vystupovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti upratovania . Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.
Dopravna 59, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Gondasova