Asistent predaja

DALAP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Stará Vajnorská 11
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 970 EUR / Mesiac
nástup 800+ pohyblivá zložka 172€, po roku 900 + 200€ + pohyblivá bonus s mesačného obratu
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
30.3.2018
Termín nástupu
2.4.2018
Náplň práce
Náplň práce:
- Zodpovednosť za chod procesov spojených s predajom tovaru
- Kompletné spracovanie objednávok (príjem - e-shop, telefonicky, e-mailom atď.)
- Komunikácia s koncovými zákazníkmi
- Obsluha zákazníkov
- Tvorba ponúk
- Administratívna činnosť
- Práca na PC - MS Office, Pohoda, e-shop
Požiadavky na zamestnanca
Anglický jazyk - mierne pokročilý
Slovenský jazyk
Fakturácia
Pokladňa
Internet (e-mail, www)
Microsoft Outlook
Používateľ MS Windows
Výhoda znalosť ERP Pohoda
Zamestnanecké výhody, benefity
Stravné lístky
Informácie pre uchádzača
Spoločnosť DALAP s.r.o. sa zaoberá predajom vzduchotechniky a svoje zastúpenie máme v krajinách Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Rakúsko a Nemecko. Pre pobočku na Slovensku hľadáme šikovného a spoľahlivého pracovníka. Jedná sa o prácu predajcu v kamennej prevádzke spolu s eshopom. Pracovná doba je stanovená od 08:00 do 17:00 a 08:30 do 17:30.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť DALAP (s.r.o, Kft, Sp. z o.o, GmbH) je súčasťou nemeckej skupiny DALAP GmbH, ktora na trhu pôsobí od roku 2008.Spoločnosť DALAP má zastúpenie, prostredníctvom svojich dcérskych firiem, na trhoch v Nemecku, Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Poľsku a v Českej republike.Vďaka implementácii procesného on-line systému, centralizácii logistiky, výroby a nákupe dokážeme pre Vás, našich zákazníkov, dodávať kvalitné ventilátory za diskontné ceny.
V rámci strednej Európy máme niekoľko navzájom prepojených logistických skladov o celkovej rozlohe 5500 m2. Spoločnosť uvádza na trh vlastné produkty značky DALAP Lüftungs systeme, ktoré vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, sú najlepšou voľbou v pomere VÝKON / CENA.
Stará Vajnorská 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Patrik Buček
Tel.: +421 903 878 089