Manager predaja

DALAP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Stará Vajnorská 11
Pracovná oblasť
Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 EUR / Mesiac
+ 150 EUR ako pohyblivá zložka
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2020
Termín nástupu
1.3.2020
Náplň práce
- komunikácia so zákazníkmi - telefonicky, emailom, osobne (riešenie otázok, požiadaviek našich zákazníkov)
- spracovanie došlých objednávok (zapracovanie prípadných zmien, zadanie do systému)
- bežná administratívna činnosť
- práca s pokladňou v ERP Pohoda
Požiadavky na zamestnanca
- Príjemné vystupovanie
- Komunikačné zručnosti
- Ovláda slovenský jazyk
- Anglický jazyk (vítaný, nie je podmienkou)
- Má orientáciu na aktívny predaj
Zamestnanecké výhody, benefity
- Stravné lístky
- Možnosť profesijného rastu
- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Dlhodobé a perspektívne zamestnanie
- Super kolektív
Informácie pre uchádzača
- Minimálne SŠ vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka (nie je podmienkou)
- Komunikatívne schopnosti a vystupovanie
- Iniciatívu, samostatnosť, zodpovednosť za zverené úlohy
- Ústretovosť, spoľahlivosť, práca v menšom tíme
- Znalosť práce na PC
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť DALAP je úspešným maloobchodným, internetovým predajcom ventilátorov a vzduchotechniky a je súčasťou nemeckej skupiny DALAP GmbH. Spoločnosť DALAP s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma s predajňou v Bratislave. Skupina DALAP Holding pôsobí na nemeckom, rakúskom, českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu. V nasledujúcich rokoch pripravujeme rozšírenie predaja aj pre ďalšie Európske štáty.
Stará Vajnorská 11, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Patrik Buček