Asistentka generálneho riaditeľa

DATA ELK AS

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Savoy Offices, Mostová 2, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
400 - 500 EUR / Mesiac
– polovičný pracovný úväzok - 20 hodín týždenne
– plat 400-500 EUR netto
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
1.10.2020
Náplň práce
– podpora vedenia spoločnosti a spolupráca s ekonomickým oddelením
– zaistenie chodu kancelárie, každodenná agenda
– spracovanie pošty, emailová a telefonická komunikácia
– organizácia stretnutí, uvádzanie návštev
– objednávka spotrebného materiálu, kancelárskych potrieb a pod.
– príjem a kontrola dodávateľských faktúr
– podpora marketingového teamu v SR a ČR
Požiadavky na zamestnanca
– anglický jazyk B2
– aktívny vodič (preukaz B) – nie je podmienkou
– stredoškolské vzdelanie
– znalosť práce na PC, MS Office, sociálne siete
– zmysel pre poriadok, organizáciu a multitasking
– profesionálne vystupovanie, reprezentatívnosť, samostatnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
– flexibilný pracovný čas, možnosť práce prostredníctvom home office
– rôzne firemné benefity, teambuildingy a pod.
– práca v menšom dynamickom tíme
– stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Informácie pre uchádzača

Stručná charakteristika spoločnosti :
– IT technológe, zaoberáme sa najmä výrobou, inštaláciou a prevádzkou vlastnej hardwarovej infraštruktúry - mobilné datacentrá, ale aj internetové siete, blockchainové aplikácie a pod.
– ide o spoločnosťou so zahraničnou účasťou a pôsobnosťou v rámci celej Európy, s orientáciou na Strednú Európu a Škandináviu
Kontakt
DATA ELK AS
Mostová 2, Bratislava, Nórsko
Kontaktná osoba: Marek Fila