Angular, Java, Javascript Senior Programmer

Pilot & Son s.r.o.

Miesto práce
Sabinov
Pracovná oblasť
Informatika - software
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 3 001 EUR / Mesiac
Mzdové ohodnotie je príslušné konkrétnej seniorite uchádzača.
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadáme šikovných Angular, Java, Javascript Seniorov programátorov.
Pracovnou náplňou budú rôzne softvérové riešenia prevažne web-aplikácie a front-end.
Od nášho nového kolegu očakávame jeho aktívnu účasť v kompletnom životnom cykle vývoja softvérových riešení: programovanie, testovanie, riešenie chýb, návrhy na zlepšenia a ľudský prístup.
Práca vyžaduje aj občasné vycestovanie za klientom kvôli spoznaniu konkrétneho projektu, prípadne pre vzájomné spoznanie firemných kultúr. Nový kolega môže pracovať z domu, no miesta je dosť aj v našom office.
Požiadavky na zamestnanca
Angular, Java, Javascript Senior - šikovnosť v tomto smere. Vítané sú aj iné technológie.
Zamestnanecké výhody, benefity
Voľná pracovná doba kedykoľvek počas dňa. Možné pracovať aj z domu. Práca v Data Horses je rôznorodá, čo môže v konečnom dôsledku obohatiť pracovné skúsenosti a podporiť technický rozvoj. Práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí, kde neustále profesne rastieme. Veľké a stredne veľké projekty. Mzdové ohodnotenie závisí od šikovnosti a seniority uchádzača - aj z malých poníkov môžu vyrásť veľké kone.
Informácie pre uchádzača
Obsadzujeme viaceré pozície. Miesta máme dosť aj v našom office.
Sme prieskumníci, sme kóderi, sme dátove kone. Kódujeme lebo nás to baví. Charakterizuje nás dynamika projektov, unikátna skúsenosť programovania, silná firemná kultúra a stabilita.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Data horses - sme mladý dynamický tím profesionálnych programátorov, ktorých charakterizuje dynamika projektov, unikátna skúsenosť programovania, silná firemná kultúra a stabilita. Pracujeme s najnovšími technológiami na komplexných softvérových riešeniach in-house aj outsourced medzinárodných projektoch. Naša firma je napojená na veľkých zahraničných klientov. Kódujeme lebo nás to baví. Sme prieskumníci, sme kóderi, sme dátove kone.
Námestie slobody 33A, Sabinov, Slovensko
Kontaktná osoba: Data Horses
Tel.: 0918 787 127