Marketingový asistent/ka

Discovery s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Adresa
96271 Dudince
Pracovná oblasť
Administratíva, Manažment, Marketing a reklama, Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600+%
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.3.2020
Náplň práce
Hľadáme šikovného/nu a všestranného/nu kreatívca, ktorý/a zapadne do nášho mladého kolektívu. Ak rád čelíš výzvam, dokážeš pracovať samostatne a si ochotný/a neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti, neváhaj a pošli nám svoj životopis na imatrix.eu@gmail.com. Roboty sa obávať nemusíš, do všetkého ťa podrobne zaučíme a kedykoľvek ti radi pomôžeme.
• Podpora obchodného, marketingového a IT oddelenia
• Navrhovanie, príprava a realizácia marketingových kampaní
• Správa firemných sociálnych sietí (Facebook, Instagram, LinkedIn)
• Podieľanie sa na návrhoch, príprave a tvorbe a komunikačných a propagačných materiálov spoločnosti
• Komunikácia s obchodnými centrami
• Participácia na ďalších marketingových aktivitách spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Nemeck ý jazyk – B2
Ostatné znalosti
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Znalosť slovenského jazyka, gramatiky a štylistiky na vysokej úrovni
• Výborné organizačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie a výborné vyjadrovacie schopnosti
• Dôslednosť
• Schopnosť pracovať v tíme i samostatne, otvorenosť, tvorivosť, pro-aktívny prístup k plneniu zverených úloh so zmyslom pre detail
• Chuť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
• Moderné pracovné prostredie podporujúce kreatívne myslenie
• Mladý a dynamický kolektív
• Možnosť kariérneho postupu
Informácie o výberovom konaní
Do životopisu poprosím doplniť aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Informácie pre uchádzača
Adresa spoločnosti
Vinicna 62/4
imatrix.eu@gmail.com
Malý rad 59/28, Dudince, Slovensko
Kontaktná osoba: Roman