Divadelný technik

Divadlo Štúdio tanca

Miesto práce
Banská Bystrica
Adresa
Komenského 12
Pracovná oblasť
Umenie a kultúra
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
19.1.2018
Termín nástupu
1.2.2018
Náplň práce
Technicko-prevádzkové zabezpečenie divadelných predstavení a ostatných akcií bežnej prevádzky. Obsluha a technická údržba divadelnej techniky, elektrotechnických, svetelných a zvukových zariadení. Ďalšie činnosti spojené s bežnou prevádzkou divadla a údržbou priestorov. Elektrotechnické vzdelanie potrebné. Vzťah k umeniu vítaný.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované elektrotechnické vzdelanie
Znalosti:
Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
OpenOffice - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz - B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa Vyhlášky MPSVR č.718/2002 Z.z., flexibilita, ochota, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
Osobný príplatok zamestnanca, možnosť odmeny v prípade plnenia pracovných úloh nad rámec pracovných činností, príplatok za prácu počas víkendu a sviatku, zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravných lístkov, príspevky zo sociálneho fondu, zvýhodnené zamestnanecké vstupné na predstavenia a pohybové kurzy divadla, zvýhodnené vstupné na predstavenia pre rodinných príslušníkov, výmera dovolenky v počte 25/30 dní v závislosti od veku zamestnanca, možnosť čerpania dovolenky v dlhšom intervale v letných mesiacoch.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Divadlo Štúdio tanca - prestížne profesionálne tanečné divadlo s dvadsaťročnou tradíciou, zamerané na tvorbu a uvádzanie autorských tanečných inscenácii v oblasti súčasného tanca. Inštitúcia je v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja.
Komenského 12, Banská Bystrica, Slovensko
Kontaktná osoba: Ján Ďurica
Tel.: 0905254478