Produktový manažér/ka

Doctorseyes SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod, Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
Možnosť provízie z realizovaných obchodov
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Každodenná starostlivosť o zákazníka
Spracovanie ponúk
Logistika objednávok
Organizácia prezentácií (workshopy, semináre, výstavy)
Skladové hospodárstvo
Požiadavky na zamestnanca
Individuálny prístup ku klientom a spoločnostiam
Chuť pre obchod
Zmysel pre poriadok
Ochota učiť sa nové veci
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Schopnosť doťahovať veci do konca
Samostatnosť a flexibilita
Anglický jazyk slovom aj písmom
Znalosť práce s PC
Vodičský preukaz typu B
Informácie pre záujemcu
Doctorseyes SK, s.r.o. je malá perspektívna spoločnosť s 10 ročnou tradíciou na
slovenskom trhu, zaoberajúca sa obchodom v oblasti stomatológie.
Špecializuje sa na predaj prístrojového vybavenia (hlavne 3D technológie)
a ďalšieho, pre odbor špecifického tovaru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Doctorseyes SK, s.r.o. sa zaoberá zariaďovaním zubných ambulancií prístrojovou technikou. Špecializuje sa na 3D moderné technológie.
Bajzova 14, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Melišková