Vedúci servisu , mechanik - technik v cyklo - šport servise

DOKA ŠPORT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Štúrova 16 Košice
Pracovná oblasť
Obchod
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
800 - 1 800 EUR / Mesiac
V nástupe hodinová mzda doplnená o výkonostnú položku
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Práca v šport servise Domu športu Capricorn , Štúrova 16, Košice
Po zapracovaní a zaučení na prevádzke v OC Optima Košice
Predpredajný a záručný servis bicyklov a ost. športovej výstroje.
Kompletizácie doplnkov, príprava tovaru a športovej výstroje na predaj
Drobné práce v športservise, skiservise a údržba na prevádzke
Možnosť pracovať aj ako poradca pri predaji
Požiadavky na zamestnanca
1.
- manuálne nadanie a zručnosť
2.
- presnosť a precíznosť, dochvíľnosť
3.
- zmysel pre kolektív a spoluprácu
4.
- ochota učiť sa, vzdelávať sa
5.
- komunikatívnosť, slušnosť a ochota porozumieť požiadavkam zákazníka
Podrobnejšie :
* Chuť učiť sa nové veci – v našom biznise sa veci rýchlo vyvíjajú a menia. Všetci sa snažíme osobnostne a odborne rásť. Je to tiež nevyhnutné, keď chceme byť najlepší a pomáhať a slúžiť najväčšiemu počtu ľudí.
* Zodpovednosť – Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
* Komunikatívnosť – keďže jedna z úloh bude komunikácia so zákazníkmi, tak je nevyhnutné, aby ste s úsmevom dokázali našim klientom odpovedať, poradiť a pomáhať im. Arogancia u nás nemá miesto !
* Plnenie termínov – čo k tomu dodať
* Dodržiavanie vnútropodnikových organizačných smerníc a písomných pracovných pokynov
* Základné hygienické návyky
* Dohody sú záväzné a sväté
Zamestnanecké výhody, benefity
Iné výhody
- zaučenie pre techniku a technológie konkrét. značiek
- možnosť pružnej úpravy pracovného času
- odborné školenia a testovania produktov
- firemné benefity práce v najstaršej športovej predajni Košíc
Čo vám ponúkame:
Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme Vám poskytnúť vzdelanie, ktoré sa získava dlhými rokmi skúseností, alebo za ktoré musia iný draho platiť. Zabezpečíme Vám účasť na testovacích dňoch našich dodávateľov a popredných importérov svetových značiek.
Sloboda – Sme systémová spoločnosť a na väčšinu rutine sa opakujúcich okolností a úkonov máme vypracované interné smernice , ktoré však nechávajú priestor na osobnú kreativitu. Nie sme veľká korporátna firma, ani obchodný reťazec, sme rodinná firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak viete na seba zobrať zodpovednosť za svoje pracovné úlohy a ich riešenia, budete mať aj veľa osobnej slobody, budete získavať nových priateľov a známych, športovcov a budete osobnostne vo firme rásť. Ľudia budú chodiť za Vami , ako za tvárou našej firmy.
Hlavný princíp – Sme presvedčení, že naša firma môže fungovať iba vtedy, keď prinášame zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtujeme za poskytnuté služby. Iba to nám zabezpečí priazeň zákazníkov a zákazníci nás budú milovať roky. Na tomto princípe bola v roku 1991 postavená naša firma troma kamarátmi. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Roky naša ponuka výrazne predbehuje dopyt trhu, ktorý takto formujeme. Zúčastňujeme sa každého relevantného svetového veľtrhu športových potrieb a bicyklov , ale aj lokálnych akcií vyčnievajúcich z davu. Prinášame testovacie dni pre našich zákazníkov a zamestnancov, aby osobne mohli zdieľať svoje skúsenosti s novinkami a my aby sme na ne mohli reagovať. Roky podporujeme šport predovšetkým u mládeže a našou silnou stránkou sú bicykle, lyže, snowboardy, outdoor, tenis …. . Ak to s vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete.
Informácie pre uchádzača
Pracovisko Košice ,
Dom športu Capricorn, Štúrova 16
DOKASPORT , OC Optima KOŠICE
Uprednostňujeme a hľadáme výlučne technika so skúsenosťami v obore, práca v cykloservise, prípadne skiservise, vítané sú skúsenosti stolárske, zámočnícke, elektro a pod.
Výhodou sú aj vodičské skúsenosti a najazdené km, praktické skúsenosti s cyklistikou, lyžovaním a pod.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Špecializované predajne športových potrieb, oblečenia, obuvi pre rôzne druhy športov, výstroj a výzbroj. Predaj, poradenstvo a servis už od roku 1991. Prevádzkujeme prvý naozaj dobrý športový obchod v Košiciach.
Stúrova 16, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: RNDr. Dana Bodnárová