Samostatný predajca, zástupca vedúceho prevádzky, produktový manažér

DOKA ŠPORT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
Štúrova 16, Košice
Pracovná oblasť
Obchod, Šport a relax
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1 400 EUR / Mesiac
Brutto, dohodou, podrobné info pri osobnom pohovore
( v závislosti od pracovného nasadenia, výkonnosti, osobného hodnotenia
možnosť dosiahovania výkonostných príplatkov )
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.4.2018
Termín nástupu
2.5.2018
Náplň práce
Práca v značkovom maloobchode, poradenstvo a obsluha konečného zákazníka na niektorom z odd. špecializovaného predaja, športový a módny textil, športová obuv, bicykle, lyže, snowboard, tenis.
Vyššia kategoria ponúkaného tovaru, náročnejší zákazníci.
Po zaučení a dobrých výsledkoch možnosť práce samostatne ako vedúci predajného tímu zodpovedný za konkr. odd. sekciu, značky, sortiment, alebo ako Zástupca vedúceho prevádzky. Možnosť zaradenia aj do našej prevádzky SPORT 2000 v OC Átrium Optima Košice. Organizácia práce , podle smerníc
Požiadavky na zamestnanca
Osobný rast a vzdelávanie – sme presvedčení, že len človek, ktorý na sebe pracuje ako osobnostne tak odborne, môže rásť. Sami sa neustále vzdelávame a vedieme k tomu a ľudí v našom tíme. Vieme Vám poskytnúť vzdelanie, ktoré sa získava dlhými rokmi skúseností, alebo za ktoré musia iný draho platiť. Zabezpečíme Vám účasť na testovacích dňoch našich dodávateľov a popredných importérov svetových značiek.
Sloboda – Sme systémová spoločnosť a na väčšinu rutine sa opakujúcich okolností a úkonov máme vypracované interné smernice , ktoré však nechávajú priestor na osobnú kreativitu. Nie sme veľká korporátna firma, ani obchodný reťazec, sme rodinná firma s kamarátskym prístupom a slobodou. Sloboda však ide ruka v ruke so zodpovednosťou. Ak viete na seba zobrať zodpovednosť za svoje pracovné úlohy a ich riešenia, budete mať aj veľa osobnej slobody, budete získavať nových priateľov a známych, športovcov a budete osobnostne vo firme rásť. Ľudia budú chodiť za Vami , ako za tvárou našej firmy.
Hlavný princíp – Sme presvedčení, že naša firma môže fungovať iba vtedy, keď prinášame zákazníkom väčšiu hodnotu, ako si účtujeme za poskytnuté služby. Iba to nám zabezpečí priazeň zákazníkov a zákazníci nás budú milovať roky. Na tomto princípe bola v roku 1991 postavená naša firma troma kamarátmi. Chceme okolo seba budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme dávať viac ako brať. Roky naša ponuka výrazne predbehuje dopyt trhu, ktorý takto formujeme. Zúčastňujeme sa každého relevantného svetového veľtrhu športových potrieb a bicyklov , ale aj lokálnych akcií vyčnievajúcich z davu. Prinášame testovacie dni pre našich zákazníkov a zamestnancov, aby osobne mohli zdieľať svoje skúsenosti s novinkami a my aby sme na ne mohli reagovať. Roky podporujeme šport predovšetkým u mládeže a našou silnou stránkou sú bicykle, lyže, snowboardy, outdoor, tenis …. . Ak to s vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete.
Dôležitá je ochota a záujem - ostatné Vás zaučíme.
Uprednostnení budú uchádzači s prehľadom v športe, so znalosťou konkrétnej problematiky toho, ktorého športu, so skúsenosťami vo výkonnostnom, rekreačnom športe napr. cyklistika, lyžovanie, snowboarding, futbal ....
Slušnosť a kultivované vystupovanie, ochota a schopnosť učiť sa a rozširovať si obzor v jednotlivých odvetviach športu, novinky vo výstroji a výzbroji, materiáloch, značkách. Organizačné schopnosti, asertívne vystupovanie, schopnosť spolupracovať v kolektíve.
Necháme vyniknúť Vašu osobnosť.
Výhodou je znalosť cudzích jazykov, vodičský preukaz, preukaz cvičiteľa , trenéra.
Iné výhody
Práca v mladom kolektíve v systémovej spoločnosti s vypracovanými pracovnými postupmi a smernicami, prístup k najaktuálnejším informáciám a vedomostiam športového Hi-Tech-u, možnosť testovania nových produktov, účasť na uvádzacích akciách noviniek, veľtrhoch a výstavách. Pracovné oblečenie a obuv od prestížných športových značiek. Testovacie modely a veľkoobchodné ceny aj pre rodinných príslušníkov. Pružná pracovná doba . Pri dosiahnutí normatívov vo výkonoch 13.plat , príspevok na dovolenku,
Informácie pre záujemcu
Čo vyžadujeme:
* Chuť učiť sa nové veci – v našom biznise sa veci rýchlo vyvíjajú a menia. Všetci sa snažíme osobnostne a odborne rásť. Je to tiež nevyhnutné, keď chceme byť najlepší a pomáhať a slúžiť najväčšiemu počtu ľudí.
* Zodpovednosť – Nikto z nás nie je dokonalý a každý robí chyby (aj my). Preto hľadáme ľudí, ktorí si chyby vedia priznať, zobrať za ne plnú zodpovednosť a hľadať riešenia a nápravy. Každá neúmyselná chyba sa dá odpustiť, pokiaľ sa k nej pristúpi zodpovedne.
* Komunikatívnosť – keďže jedna z úloh bude komunikácia so zákazníkmi, tak je nevyhnutné, aby ste s úsmevom dokázali našim klientom odpovedať, poradiť a pomáhať im. Arogancia u nás nemá miesto !
* Plnenie termínov – čo k tomu dodať
* Dodržiavanie vnútropodnikových organizačných smerníc a písomných pracovných pokynov
* Základné hygienické návyky

* Dohody sú záväzné a sväté
Ubytovanie neposkytujeme, preto je táto práca vhodná pre uchádzačov s bydliskom v Košiciach, blízkom okolí.
Ďalší postup:
Životopis s fotografiou, žiadosť uchádzača o prijatie do zamestnania zasielajte na info@capricorn.sk
1. Krok: Zašleme Vám formulár na vyplnenie
2. Krok: Na základe vyplneného formulára vyberieme ľudí do druhého kola. Telefonicky sa s vami spojíme a dohodneme si osobný pohovor a termín praktickej skúšky u nás v dielni.
3. Krok: Na pohovore si položíme pár otázok, poečas praktickej skúšky bude priestor aj na zodpovedanie Vašich dopytov a ak budú vzájomné sympatie a chuť spolupracovať (obe strany si vyberajú – vy aj my), tak sa dohodneme na spolupráci
4. Krok: Po nástupe začne plynúť 3 mesačná skúšobná doba, ale v priebehu už prvých dvoch troch týždňov sa uvidí či je to pre obe strany “to pravé orechové”. Ak bude spokojnosť na oboch stranách, tak sa budeme tešiť na dlhodobú spoluprácu.
Viac informácií o nás a o našich prevádzkách :
www.capricorn.sk
www.dokasport.com
www.scott.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Špecializované predajne športových potrieb a bicyklov, oblečenia, obuvi pre rôzne druhy športov, výstroj a výzbroj. Predaj, poradenstvo a servis už od roku 1991. Prevádzkujeme prvý naozaj dobrý športový obchod v Košiciach.
Stúrova 16, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: RNDr. Dana Bodnárová
Tel.: 0903990049