Zaujímavá práca na TPP v BANKE LÁSKY (promotér)

Dom Maríny s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Adresa
Radničné námestie 18
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
5 EUR / Mesiac
od 5€/hod v hrubom + prémie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
6.9.2019
Termín nástupu
16.9.2019
Náplň práce
Čo bude tvojou úlohou?
-PROMOVAŤ atrakcie unikátnej zážitkovej expozície pre návštevníkov BANKY LÁSKY, ako aj pre návštevníkov celej Banskej Štiavnice.
Ak ovládaš základy cudzieho jazyka je to výhoda.
Pracovná doba je pohyblivá, pretože sme otvorení 7 dní v týždni od 9:30 do 19:00.
Požiadavky na zamestnanca
Si baba alebo chalaň?
Si komunikatívny, pozitívne naladený?
Si extorvert s príjemným vystupovaním?
TAK POĎ PRACOVAŤ K NÁM DO BANKY LÁSKY!
Zamestnanecké výhody, benefity
Poď k nám pracovať a staň sa súčasťou celosvetového unikátneho projektu, ktorý je venovaný Najdlhšej ľúbostnej básni sveta. Naviac budeš pracovať v najromantickejšom meste Slovenska :)
Stručná charakteristika spoločnosti :
BANKA LÁSKY je prvý trezor na svete, kde si ľudia uchovávajú to najcennejšie - LÁSKU. www.reallovebank.com
Slovensko
Kontaktná osoba: Martina Brossmannová